Stem op Giulio Cesare als Opera Van Het Jaar!
nieuws 23.12.22
Mooi nieuws aan het eind van het jaar: we zijn genomineerd voor Opera van het Jaar door Place de L’Opera! Giulio Cesare in Egitto is door een select groepje recensenten genomineerd voor Opera van het Jaar 2022. Het is een publieksprijs en stemmen kan tot en met donderdag 29 december 10.00 uur. via www.opera.magazine.nl.
De Reisopera heeft de prijs al een aantal malen in de wacht gesleept: 2013 (Tristan und Isolde), 2015, (Orphée et Eurydice) en 2016 (Ariadne auf Naxos). Natuurlijk willen we een vierde award aan de muur kunnen hangen!


Heerlijk, hemels, Händel
Na de corona-lockdowns was dit de eerste grote productie die we weer konden spelen, in januari en februari van dit jaar. Pers en publiek waren enthousiast en wij waren supertrots!
NRC ★★★★ (Thomas Batelaan): “IJzersterke cast in kluchtige Händel”
Volkskrant ★★★ (Guido van Oorschot): “Onder dirigent Petrou blaakt de orkestbak van energie.
TROUW (Peter van der Lint): “De première, donderdag in Enschede, eindigde om klokslag tien voor tien in triomf.”
Place de l'Opera (Franz Straatman): “Bijna vier uur heerlijk, hemels, Händel.
Ga naar het stemformulier via deze link →

